Yıllar önce aşk yaşamışlardı! Julia Roberts’tan Matthew Perry açıklaması

Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. ‘Friends’ dizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry’nin ölüm nedeninin boğulma olduğu söylendi. Kolluk kuvvetleri kaynakları, Perry’nin evdeki jakuzide ölü bulunduğunu ancak olay yerinde herhangi bir uyuşturucuya rastlanmadığını ve cinayete dair bir belirti olmadığını açıkladı.

REÇETELİ İLAÇLAR BULUNDU

TMZ’nin haberine göre; her ne kadar evde yasadışı uyuşturucu bulunmasa da, çok sayıda reçeteli ilaç ele geçirildi. Yayın kuruluşu, “Yetkililer evde antidepresanlar, antianksiyete ilaçları ve bir Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ilacı buldu” diye yazdı.

Los Angeles County Adli Tabibi, Perry’nin otopsisini yaparak ölüm belgesini yayınladı. Ancak ölüm nedeninin kesin olarak açıklanması için detaylı toksikoloji raporu bekleniyor.

İLK KEZ KONUŞTU

Bir dönem kısa sürede olsa Matthew Perry ile aşk yaşayan Julia Roberts (56), meslektaşının beklenmedik ölümüyle ilgili sessizliğini bozdu.

Entertainment Tonight’a konuşan Roberts, 1995’te ilişki yaşadığı eski sevgilisi hakkında şu ifadeleri kullandı:

Bu kadar genç birinin aniden vefat etmesi yürek parçalayıcı. Bence bu hepimizin sahip olduklarımızın kıymetini bilmemize ve elimizden geldiğince olumlu bir şekilde ilerlemeye devam etmemize yardımcı oluyor.

Öte yandan Perry’nin hayatını kaybettiği 28 Ekim, aynı zamanda Roberts’ın doğum günü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x