Camide Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fotoğrafı Önünde Namaz Kılan Sosyal Medya Troll’ü Tartışma Yarattı

Anlam vermekte zorlandığımız hareketleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan hayranlığıyla dikkat çeken Kaan Özdil, ciddi mi yoksa trolleniyor muyuz bilmiyorum. 

Erdoğan ve AK Parti tişörtleriyle karşımıza çıkarak garip hareketler sergileyen Kaan Özdil, şimdi de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının önünde namaz kılmasıyla gündemde…

Sosyal medyanın anlam vermekte en çok zorlandığımız isimlerinden biri Kaan Özdil. Kendisi AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili paylaşımlarıyla ünlü oldu.

İçindeki AK Parti sevgisi oluk oluk dışına taşan Kaan Özdil, ciddi mi yoksa kendisi tarafından trolleniyor muyuz bilmiyorum ama paylaşımlarının çok konuşulduğu kesin.

Kendisi seccade tartışmalarının gündemden düşmediği şu günlerde, camide Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının önünde namaz kıldığı bu fotoğrafla gündeme geldi.

‘Bu dünyaya bir peygamber daha gelseydi onun adı Recep Tayyip Erdoğan olurdu. Ben onun sarayında köpek olurum’ diyen birisi için bu görüntüler normal olsa da sosyal medyadan tepkiler gecikmedi.

Söz konusu hareketin bir CHP seçmeni tarafından yapılması hâlinde tepkilerin çok farklı olacağı söylendi.?

?

?

?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir