Balinalar Apecoin ve Bu Altcoinlere Saldırıyor!

Balina izleme platformu WhaleStats’ın verilerine göre popüler metaverse coin’i Apecoin (APE), en büyük 100 Ethereum balinasının alım yaptığı ilk 20 coin listesine girdi. Ayrıca APE, ilk 500 ETH balinası arasında en çok işlem gören token olarak WETH’yi çevirdi.

Balinaların menüsünde bu altcoin’ler var

Tanınmış kripto balina izleme platformu WhaleStats’ın verilerine göre USDT ve USDC stablecoinleri hariç tutulduğunda SushiSwap (SUSHI), son 24 saat içinde en büyük 100 Ethereum balinası tarafından satın alınan altcoin oldu. Balinaların menüsünde SUSHI’den sonra Render Token (RDR) geliyor. Bu arada, piyasa değerine göre en büyük metaverse coin’i olan ApeCoin (APE) de listede kendisine yer buldu.

İlk 100 Ethereum balinasının ilk 20 alım listesi / Kaynak: WhaleStats

Balina izleme platformu WhaleStats, Twitter hesabı üzerinden, en büyük Ethereum (ETH) balinalarından bazılarının trade alışkanlıkları hakkında bazı yeni verileri paylaştı. Paylaşıma göre, Apecoin (APE), ilk 500 ETH balinası arasında en çok işlem gören token olarak Wrapped ETH (WETH)’i çevirdi.

Apecoin (APE) ve WETH fiyat performansı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu aralar kripto suları oldukça dalgalı. Bu da geçen hafta güçlü yükseliş gören kripto paraların kısa süre içerisinde kazançlarını geri vermesine yol açıyor. CoinMarketCap verileri, APE’nin geçen haftanın çok düşüşünün ardından kırmızıda işlem gören birçok kripto para biriminden biri olduğunu gösteriyor. APE, son güne göre %0,47’lik bir fiyat düşüşünün ardından şu anda 4,26 dolardan işlem görüyor. APE ayrıca aynı zaman diliminde 4,24 dolarlık en yüksek seviyeyi görürken ve en düşük seviye olarak 3,94 doları etiketledi.

APE 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

Fiyattaki düşüşe rağmen APE, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı sırasıyla yaklaşık %2,35 ve %3,13 oranında güçlenmeyi başardı. APE’nin haftalık performansının, altcoin geçen haftaya göre %8’den fazla kırmızı renkte olduğu için toparlanmak için yapacak bazı şeyleri var.

APE’nin 24 saatlik işlem hacmi şu anda yeşil bölgede ve dünden bu yana %21’in üzerinde bir artışın ardından 123.199.011 dolarda bulunuyor. Piyasa değeri açısından APE, 1.533.184.687 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu da onu piyasa değeri açısından 38. en büyük kripto yapıyor.

WETH 1 günlük fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

WETH, son 24 saatte %3,45’lik bir fiyat düşüşünün ardından şu anda yaklaşık 1.752,46 dolar değerinde olduğundan, düşüş haftasının kurbanı oldu. Bununla birlikte, kripto aynı zaman diliminde 1.818,34 dolara ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir